اخبار دسته اول - آرشیو

تقدیر معاون شهردار از عوامل آموزش جهاد دانشگاهی قم

تقدیر معاون شهردار از عوامل آموزش جهاد دانشگاهی قم

محسن رنجبر معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی در تقدیرنامه‌های جداگانه رضایت شهرداری قم را از عملکرد علی حسینی سرپرست معاونت آموزشی، جواد خوش‌آمد مدیر اجرایی معاونت آموزشی و علی فتحی کارشناس آموزش جهاد دانشگاهی اعلام کرد.

ادامه مطلب
رویداد خانه تا کارخانه آغازبکار کرد

رویداد خانه تا کارخانه آغازبکار کرد

رویداد خانه تا کارخانه با هدف ترویج و گسترش ایده یابی، شناسایی غربالگری ایده‌ها، افزایش دانش متقاضیان و مددجویان، انجام فرآیند کامل ارزیابی با کمک آموزش، مشاوره، ارائه گزارش و حمایت از ایده های برتر و تولید محصول فناورانه از ۲۸ بهمن ماه تا ۱۵ اسفند ماه با ثبت نام صاحبان ایده از ایشان حمایت می‌کند.

ادامه مطلب
کتاب «قاعده اهم و مهم و چالش‌های جامعه اسلامی» منتشر شد

کتاب «قاعده اهم و مهم و چالش‌های جامعه اسلامی» منتشر شد

کتاب «قاعده اهم و مهم و چالش‌های جامعه اسلامی»، که با قلم دکتر حسین حجت‌خواه و دکتر مریم خادمی به نگارش درآمده و در انتشارات جهاد دانشگاهی واحد استان قم به انتشار رسیده، درصدد است تا کاربردهای این قاعده اهم و مهم را در تدبیر و حل چالش‌های جامعه و نظام اسلامی واکاوی نماید.

ادامه مطلب
آموزش نوآوری در کنار دانش و مهارت در دانشگاه علمی کاربردی
/سلسله وبینارهای معرفی دستاوردهای دانشگاهی/

آموزش نوآوری در کنار دانش و مهارت در دانشگاه علمی کاربردی گالری

رئیس دانشگاه جامع علمی-کاربردی گفت: دانشگاه جامع علمی-کاربردی آمادگی کامل برای همکاری با دستگاه‌های اجرایی در جهت بروز کردن نیروی انسانی دارد زیرا توسعه علم و تکنولوژی باعث نیازهای جدید می‌شود و حتی دانش آموخته‌های دانشگاهی نیز نیاز دارند با تکنولوژی و علم جدید آشنا شوند و دانشگاه علمی-کاربردی بخشی از فعالیت خود را به این موضوع اختصاص داده‌است.

ادامه مطلب
پی‌گیری‌های جدی جهاد دانشگاهی منجر به نتیجه مطلوب می‌شود
در بازدید مدیران دفتر امور اجتماعی استانداری مرکزی از دفتر تسهیلگری و توسعه محلی محله شهرقائم بیان شد:

پی‌گیری‌های جدی جهاد دانشگاهی منجر به نتیجه مطلوب می‌شود گالری

مدیران دفتر امور اجتماعی استانداری مرکزی در بازدید از دفتر تسهیلگری و توسعه محلی شهرقائم ضمن آشنایی با فعالیت‌های این دفتر رموز موفقیت دفاتر تسهیلگری را جویا شدند.

ادامه مطلب