اخبار دسته اول - آرشیو

همکاری جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه های علمیه در قم سابقه دیرینه دارد

همکاری جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه های علمیه در قم سابقه دیرینه دارد گالری

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم گفت: همکاری جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه های علمیه در استان قم سابقه دیرینه دارد و این دو نهاد در زمینه های آموزشی و درمانی همکاری های بسیاری داشته اند که این همکاری ها مقدمه ای برای عقد تفاهم نامه کشوری جهاد دانشگاهی و مرکز خدمات حوزه های علمیه شد.

ادامه مطلب
هفت سال ناباروری من، در جهاد دانشگاهی به پایان رسید

هفت سال ناباروری من، در جهاد دانشگاهی به پایان رسید

خانمی که برای بار دوم به مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم مراجعه کرده بود و تمایلی به افشای نامش نداشت گفت: با هر آزمایش و عملی که انجام می دادم مشکل دیگری از من کشف می شد و من ناامید تر از قبل انگیزه ام را برای ادامه درمان از دست می دادم، گریه می کردم و فکر میکردم هیچ وقت بچه دار نمی شوم، اما امروز یک دختر سه سال و نیمه دارم که بسیار شیرین است.

ادامه مطلب
بیانیه دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات
توسط جهاددانشگاهی صادر شد؛

بیانیه دعوت از مردم برای حضور گسترده در انتخابات

نهاد انقلابی جهاددانشگاهی در بیانیه ای در آستانه ۲۸ خرداد روز انتخاب ضمن برشمردن دستاوردهای عظیم حضور گسترده مردم در انتخابات پیش رو فارغ از سلایق، جناح ها، طرفداری ها و رقابت‌های انتخاباتی از اقشار مختلف مردم شریف ایران دعوت کرد تا با عزم و ارداه خود مشارکت گسترده شان در پای صندوق های رای را به نمایش گذارند.

ادامه مطلب
فیلم کامل سومین قسمت مستند «غیررسمی»

فیلم کامل سومین قسمت مستند «غیررسمی»

روایتی از دیدارهای پنج‌شنبه‌ای فعالان حوزه‌ی علم و فناوری با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سومین قسمت از مجموعه مستند «غیررسمی» روز دوشنبه ۲۴ خرداد، ساعت ۱۹:۱۵ از شبکه سوم سیما، سایت و صفحات KHAMENEI.IR در شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

ادامه مطلب