پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی در دستور کار جهاد دانشگاهی است

۲۳ دی ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۵ کد : ۴۶۳۶ فرهنگی اخبار دسته اول
مدیر شعبه دانشگاه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی استان قم روز یک شنبه ۲۳ دی ماه با مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان قم دیدار کرد.
پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی در دستور کار جهاد دانشگاهی است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم یاسر شریفی مدیر شعبه این واحد در دانشگاه علوم پزشکی با تبیین برنامه های پیش روی شعبه در دانشگاه گفت: یکی از اولویت های اصلی برنامه های شعبه دانشگاه علوم پزشکی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی با محوریت تحکیم بنیان خانواده است که این طرح با همکاری اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری قم برنامه ریزی شده و از آذرماه امسال تا کنون در شعب جهاددانشگاهی اجرا شده و با استقبال خوب دانشجویان همراه شده است.
وی از برگزاری برنامه های سومین مرحله طرح کنترل و کاهش آسیب های احتماعی در دانشگاه علوم پزشکی قم در بهمن ماه خبرداد و افزود: حضور جهاددانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی با هدف ایجاد هم افزایی در این دانشگاه است.
شریفی در ادامه ضمن معرفی فعالیت های فرهنگی جهاد دانشگاهی به فعالیت سازمان فعالیت های قرآنی کشور زیر نظر این نهاد انقلابی اشاره کرد و افزود: تربیت بیش از 500 دانشجو در مرکز دانشجو معلم قرآن، برگزاری کرسی های تلاوت و تدبر از جمله طرح های این سازمان است.
مدیر شعبه دانشگاه علوم پزشکی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در ادامه به معرفی خبرگزاری بین المللی قرآن کریم (ایکنا) پرداخت و زمینه های همکاری این خبرگزاری را با کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی استان قم تشریح کرد.
در ادامه این نشست دکتر فاتح مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی با ابراز خرسندی از ظرفیت های عظیم جهاد دانشگاهی به فعالیت های متنوع جهاددانشگاهی در بخش های مختلف اشاره کرد و برای انجام برنامه های مشترک با این نهاد انقلابی اعلام آمادگی کرد.
در پایان حاضرین در خصوص برگزاری مشترک دوره ها و کارگاه های آموزشی مورد نیاز دانشجویان در بهمن ماه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگیشعب جهاددانشگاهیجهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکیدانشگاه علوم پزشکی


نظر شما :