کلاس‌های آموزشی بدو ازدواج به ۶ساعت افزایش می‌یابد

۲۰ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۱۷ کد : ۵۹۴۹ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۷۵
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری قم عنوان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده، بناست کلاس‌های آموزشی بدو ازدواج از یک ساعت و نیم به ۶ساعت افزایش یابد.
کلاس‌های آموزشی بدو ازدواج به ۶ساعت افزایش می‌یابد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم عطاءالدین قاسمی در حاشیه افتتاح مرکز تخصصی آسیب‌های اجتماعی جهاد دانشگاهی قم عنوان کرد: دوسال است که با تدبیر مقام معظم رهبری، موضوع آسیب‌های اجتماعی در اولویت مسائل کشور قرار گرفته است و باید مسائل اجتماعی به درستی شناسایی شود و برای حل آن برنامه‌ریزی درستی انجام داد.

وی افزود: در کشور برنامه‌های خوبی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی انجام شده است و در همین راستا استان قم نیز کارگاه‌ها و برنامه‌های متعددی را برگزار کرد.

مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری قم بیان کرد: جهاد دانشگاهی یک نهاد انقلابی و از ثمرات انقلاب اسلامی است و در حوزه های متعددی مشغول به فعالیت است و در دو سال اخیر نیز در موضوعات اجتماعی اقدامات خوبی را انجام داده است.

وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، بناست کلاس‌های آموزشی بدو ازدواج از یک ساعت و نیم به 6ساعت افزایش یابد و امیدواریم یک مرکز تخصصی ازدواج در استان قم افتتاح شود تا در این زمینه با مشکلات کمتری مواجه باشیم.

کلید واژه ها: کنترل و کاهش آسیب های اجتماعیمرکز تخصصی آسیب های اجتماعیافتتاحیه


نظر شما :