حیثیت جهاددانشگاهی به حضورش در دانشگاه است

۱۶ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۳ کد : ۵۸۵۰ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۳۲
رئیس جهاددانشگاهی واحد قم در دیدار با رئیس دانشگاه مفید گفت: حیثیت جهاددانشگاهی به حضوری فیزیکی اش در دانشگاه ها است و محل جهاد تبدیل به پاتوق ومحیطی سالم برای دانشجویان می‌شود.
حیثیت جهاددانشگاهی به حضورش در دانشگاه است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، دکتر محمد حیدری روز پنجشنبه 16 اسفند ماه به اتفاق معاونین این نهاد انقلابی با حضور در دانشگاه مفید با دکتر سید مسعود موسوی اردبیلی  رئیس این دانشگاه دیدار کرد.

رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم در این دیدار گزارشی از فعالیت های گسترده علمی و فرهنگی این نهاد عمومی غیر دولتی بیان کرد و افزود: از ابتدا سیاست جهاد برداشتن باری از دوش انقلاب ودلت بوده و همیشه چند برابر بودجه دریافتی از دولت درآمد زایی داشته ایم.

حیدری گفت: ما علاقه مند هستیم که در سایر دانشگاه ها مانند دانشگاه های دولتی فعالیت داشته باشیم چرا که حیثیت جهاددانشگاهی به حضوری فیزیکی اش در دانشگاه ها است و محل جهاد در دانشگاه ها به محل اجتماع و محیطی سالم برای دانشجویان بدل می‌شود.

علی حسینی معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم نیز در این دیدار تصریح کرد: در بخش فرهنگی در 9حوزه فعالیت داریم که از جمله آنها خبرگزاری ایسناو ایکنا  دانشجویی است.

وی اظهار کرد: افرادی که با جهاد همکاری می‌کنند، می‌توانند از43 بخش فعالیت جهاد استفاده کنند.

حسینی ادامه داد: بحث دیگر ورود در حوزه مناظره های دانشجویی است که ورود آن به قم کار دشواری بود که سرانجام توانستیم موفق شویم.

 معاون فرهنگی جهاددانشگاهی عنوان کرد: بخش آسیب شناسی راه اندازی کرده ایم که کارگاه‌های متعدد در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود وبیشتر کارگاه ها در حوزه تحکیم خانواده است.

دکتر سید مسعود موسوی اردبیلی رئیس دانشگاه مفید از حضور جهاد دانشگاهی در دانشگاه مفید ابراز خرسندی کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم همکاری های خوبی در حوزه فعالیت های علمی و فرهنگی داشته باشیم.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگیدانشگاه مفید


نظر شما :