هدف حضور جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی هم افزایی است

۱۷ دی ۱۳۹۷ | ۱۵:۱۶ کد : ۴۵۱۰ فرهنگی اخبار دسته اول
نشست هم اندیشی جمعی از مدیران جهاددانشگاهی قم با مدیران گروه و مسئولین دانشکده دندانپزشکی و جمعی از اعضای انجمن دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی روز دوشنبه ۱۷ دی ماه در سالن جلسات این دانشکده برگزار شد. 
هدف حضور جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی هم افزایی است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم علی حسینی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی دارای سه بخش پژوهشی، آموزشی و فرهنگی است گفت: ارتباط بین حوزه فناوری اطلاعات با رشته های مختلف خیلی کمک کننده است و جهاد دانشگاهی می تواند کارگاه های مهارتی در حوزه پزشکی در حد علاقمندی دانشجویان و صلاح دید مسئولین این دانشگاه برگزار کند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم افزود: دوره کامل پژوهشگری شامل کارگاه های پروپوزال نویسی، پایان نامه نویسی، مقاله نویسی جهاد دانشگاهی ظرفیت خوبی است که دانشجویان می توانند از آن بهره مند شوند.

وی ادامه داد: حضور جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی برداشتن باری از دوش دانشگاه و ایجاد هم افزایی با این دانشگاه است، و در این مسیر از موازی کاری با دانشگاه پرهیز خواهیم کرد.

حسینی به برنامه های مرسوم جهاد دانشگاهی در دانشگاه های استان اشاره کرد و گفت: جهاد در حوزه کار آفرینی کارگاه های خلاقیت و اصول و فنون مذاکره نیز برگزار میکند؛ یک میز ایده وجود دارد و یک سری امکانات در اختیار دانشجویان قرار میدهیم تا ایده های خود را رشد دهند.

در ادامه این جلسه یاسر شریفی مدیر شعبه جهاددانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی به شرح فعالیت های شعب جهاد دانشگاهی در دانشگاه ها و برنامه های پیشبینی شده در دانشگاه علوم پزشکی پرداخت و از آمادگی خوب شعبه جهاددانشگاهی برای همکاری با دانشکده  دندانپزشکی خبر داد.

وی در پایان از برپایی کارگاه های آموزش کوتاه مدت ویژه عموم دانشجویان خبر داد و گفت این کارگاه ها شامل دستیاری دندانپزشک، تکنسین داروخانه، امدادگری اورژانس و دوره های طب سنتی است و با مجوز وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود.

کلید واژه ها: شعب جهاددانشگاهیجهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکی


نظر شما :