تمدید مهلت ارسال آثار به رویداد ایده پردازی اکسیر

۲۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۰ کد : ۳۱۷۹۸ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۴۳
نظر به استقبال دانشجویان و ایده پردازان استان مهلت ارسال آثار رویداد ایده پردازی اکسیر تا ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۰ تمدید شد.
تمدید مهلت ارسال آثار به رویداد ایده پردازی اکسیر

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم رویداد ایده پردازی اکسیر با هدف ترویج و گسترش ایده یابی، شناسایی غربالگری ایده ها، افزایش دانش متقاضیان، انجام فرآیند کامل ارزیابی با کمک آموزش، مشاوره، ارائه گزارش و حمایت از ایده های برتر و تولید محصول فناورانه طراحی شده و درحال برگزاری است.

این رویداد که با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، بنیاد نخبگان استان و مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم در حال برگزاری است و در شش محور فناوری اطلاعات سلامت، فناوری اطلاعات گردشگری، بازی های رایانه ای، ارائه کسب و کارهای مبتنی بر موبایل، اینترنت اشیا و وب سایت های اینترنتی و تبلیغات ایده جذب می‌کند.

در حاشیه این رویداد ایده پردازی کارگاه ایده پردازی و خلاقیت در کسب و کار (1 و 2) با ارائه دکتر لیلا طباطبایی، کارگاه بوم کسب و کار با ارائه زهرا حسینی و کارگاه آموزشی Team Work نیز با ارائه دکتر مصطفی ملایی برگزار شد و بطور میانگین 40 نفر در هریک از این کارگاه ها شرکت کردند.

علاقه مندان به شرکت در رویداد اکسیر تا روز شنبه 22 خردادماه فرصت دارند با مراجعه به وبسایت جهاد دانشگاهی استان قم یا لینک http://jd-qom.ac.ir/fa/form/520 و یا آیدی تلگرام و ایتا @jd_mehra  ایده‌های خود را ارسال کنند.

ایده های اول تا سوم این رویداد استانی به ترتیب 15،000،000 ریال، 10،000،000 ریال و 7،000،000 ریال و یک ایده به عنوان ایده شایسته تقدیر به مبلغ 4،000،000 ریال، جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

صاحبان ایده‌های برتر و شایسته تقدیر از حمایت های مادی و معنوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، جهاد دانشگاهی استان قم و بنیاد ملی نخبگان قم نیز بهره مند خواهند شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با دبیرخانه می‌توانند با شماره 37832878 – 025 تماس بگیرند.

گفتنی است اختتامیه این رویداد در صورت مساعد بودن شرایط سلامت استان از لحاظ شیوع ویروس کرونا حضوری و در غیر این صورت غیرحضوری و مجازی برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: رویداد اکسیر


نظر شما :