مهلت شرکت در جشنواره ملی مهدویت تمدید شد

۰۹ آبان ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۵ کد : ۲۸۸۲ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۶۹۹
مهلت شرکت در اولین جشنواره ملی مهدویت در بخش های علمی،پژوهشی، فرهنگی و هنری به مدت یک ماه تمدید شد.
مهلت شرکت در جشنواره ملی مهدویت تمدید شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، اولین جشنواره ملی مهدویت به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم و همکاری نهادهای علمی و فرهنگی دانشگاهی و حوزوی و اجرایی کشور برگزار می شود.

این جشنواره با هدف توسعه و ترویج فرهنگ متعالی مهدویت و با رویکرد های مختلف برگزار می شود؛ بخش های این جشنواره شامل بخش هنری، فرهنگی، کتابخوانی، رسانه، فضای مجازی و پژوهشی با محوریت موضوع همایش دکترین مهدویت(چالش های عصر غیبت) هستند.

در بخش پژوهشی به موضوعاتی چون چالش های اجتماعی و سیاسی، اعتقادی و فرهنگی با ریز موضوعات گسترده پرداخته می شود؛ همچنین در راستای تعمیق و ترویج این مباحث، نشست های تخصصی نیز در مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی برگزار می شود.

مهلت ارسال آثار تا ۱۵ آبان ماه سال جاری بود که بنا به استقبال شرکت کنندگان این تاریخ تا یک ماه دیگر یعنی 15 آذرماه تمدید شد؛ همچنین مهلت ارسال اثر در بخش پژوهشی تا ۱۵ بهمن ماه تعیین شده است.

 

 

علاقه مندان می توانند آثار خود را به از طریق دبیرخانه دائمی جشنواره به نشانی قم، بلوار الغدیر ابتدای خیابان صفاشهر کوچه جهاددانشگاهی، جهاددانشگاهی واحد استان قم و سایت جشنواره به نشانی www.mahdaviatfest.ir و پیام رسانهای داخلی در فضای مجازی به نشانی @mahdaviatfest  ارسال کنند.

کلید واژه ها: معاونت فرهنگیجشنواره ملی مهدویت


نظر شما :