توسعه همکاری فرهنگی جهاد دانشگاهی با دانشگاه علوم پزشکی قم

۱۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۸:۴۴ کد : ۲۲۲۹۱ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۶۷
دکتر سمیرا حاجی صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور در دفتر معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان قم با معاون فرهنگی آموزشی و مدیر شعبه سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی قم دیدار و پیرامون همکاری‌های مشترک گفتگو کرد.
توسعه همکاری فرهنگی جهاد دانشگاهی با دانشگاه علوم پزشکی قم

در ابتدای این دیدار معاون فرهنگی آموزشی جهاد دانشگاهی قم ضمن معرفی فعالیت‌‌های جهاد دانشگاهی در عرصه‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی و.... به فعالیت‌های آموزشی جهاد دانشگاهی قم اشاره کرد و افزود: مرکز زبان، مرکز علوم انسانی، مرکز علوم پزشکی و مرکز فناوری اطلاعات مراکز آموزشی فعال جهاد دانشگاهی هستند.

علی حسینی همچنین با قدردانی از همراهی و همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در برنامه‌های مشترک، به تشریح فعالیت‌های اخیر شعبه جهاد دانشگاهی در دانشگاهی علوم پزشکی و همکاری‌های صورت گرفته پرداخت و برای هم‌افزایی و همکاری‌های بیشتر  اعلام آمادگی کرد.

در ادامه این دیدار مدیر شعبه سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی قم به معرفی این سازمان پرداخت، زمینه‌های مشترک و نحوه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی و هدایت شغلی دانشجویان و دانش آموختگان را تشریح کرد و گفت: در این سازمان مشاوره‌های کسب‌و‌کار و کارآفرینی، آموزش‌های شغل محور و توانمندسازی شغلی و نیز فعالیت‌هایی در حوزه تبیین الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی انجام می‌شود.

یاسر شریفی به فعالیت‌های مرکز نوآوری و شتابدهی اشاره کرد و افزود: این مرکز با جذب ایده‌های دانشجویان و دانش آموختگان و حمایت از  آنها فعالیت می‌کند و نیز در این راستا همکاری و تعاملات مناسبی با مرکز رشد فناوری‌های سلامت دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفته است و این حوزه می‌تواند در راستای توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان با دانشگاه علوم پزشکی هم افزایی و همکاری نماید.

دکتر حاجی صادقی نیز در این دیدار ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی استان قم را بسیار ارزشمند دانست و افزود: با توجه به کیفیت و کمیت دوره‌های آموزشی جهاد دانشگاهی و دستاورد‌های خوب این دوره های آموزشی و با توجه به ظرفیت و نیازسنجی‌های انجام شده بسیار علاقمندیم تا از ظرفیت جهاد دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی استفاده کنیم.

در ادامه این دیدار  دکتر روح الله فاتح مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم نیز  با اشاره به سابقه همکاری‌های جهاد دانشگاهی با دانشگاه علوم پزشکی، برگزاری برنامه‌های توانمندسازی جهاد دانشگاهی در دانشگاه را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی نسبت به توسعه و گسترش همکاری با جهاد دانشگاهی علاقه‌مند است  و از طرح و برنامه‌های جهاد حمایت می‌کند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد  جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی استان قم با همکاری مشترک درحوزه توانمند سازی دانشجویان نیز هم افزایی داشته باشند.

کلید واژه ها: دیدار دانشگاه علوم پزشکی معاونت فرهنگی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی دفتر قم


نظر شما :