آغاز ثبت نام دوره آموزش جامع "طراحی لباس" در جهاددانشگاهی قم

۱۳ تیر ۱۴۰۳ | ۰۷:۳۶ کد : ۷۳۱۸۷ آموزشی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۷
ثبت نام دوره آموزش جامع "طراحی لباس" ویژه بازارکار با تدریس اساتید مجرب ویژه عموم در مرکز آموزش های تخصصی شماره یک جهاددانشگاهی واحد استان قم آغاز شد.
آغاز ثبت نام دوره آموزش جامع "طراحی لباس" در جهاددانشگاهی قم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، هدف از دوره جامع طراحی لباس که روزهای شنبه و سه شنبه از ساعت  16:30 الی 20:30 در تاریخ 16 تیرماه برگزار می شود، تسلط کامل هنرجو به طراحی انواع لباس، خلاقیت، رنگ شناسی و یادگیری انواع مدل سازی است و در پایان دوره هنرجو جهت ورود به بازار کار آماده می گردد.
مبانی اصول طراحی فیگور لباس، مبانی هنرهای تجسمی، مبانی رنگ شناسی، تصویرسازی لباس، تاریخ پوشاک ایران، تدابیر خطی، تنظیم بورد و طراحی کالکشن و اصول استایلیستی و شیک پوشی از مهمترین سرفصل های این دوره آموزشی به شمار می رود.
لازم به ذکر است؛ پس از گذراندن 120ساعت دوره آموزشی، علاوه بر اعطای گواهینامه معتبر و قابل ترجمه از جهاددانشگاهی، فراگیران"مشاوره رایگان مسیر شغلی" نیز دریافت خواهند کرد.
علاقه مندان برای شرکت در این دوره، و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صورت حضوری از ساعت 8 الی 21 به آدرس بلوارامین بین ک18 و 20 و یا غیرحضوری با شماره تلفن مرکز 02537192 در ارتباط باشند و یا از طریق لینک ثبت نام B2n.ir/h52773 به صورت آنلاین ثبت نام کنند.
طرح یک لباس در واقع یک ایده در ذهن طراح است که تنها راه انتقال آن بهره‌گیری از هنر تصویرسازی می‌باشد. آموزش تصویر‌سازی در حقیقیت اولین مرحله برای قدم گذاشتن به دنیای طراحی لباس است که علاوه بر این‌که امکان مشاهده واقعی ایده طراح را فراهم می‌کند، این فرصت را نیز برای طراحان لباس ایجاد می‌کند تا آزادانه افکار و ایده‌هایشان را جستجو کنند و بدون محدودیت و خلاقانه به طراحی‌ لباس بپردازند و پتانسیل‌هایشان را به نمایش بگذارند.

 

کلید واژه ها: طراحی لباس معاونت آموزشی


نظر شما :