برگزاری نشست مشترک معاونان جهاددانشگاهی قم و دانشگاه فرهنگیان

۰۵ تیر ۱۴۰۳ | ۰۰:۴۵ کد : ۷۲۹۱۶ آموزشی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۵۶
نشست هم اندیشی معاونان آموزش و کارآفرینی و فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم با معاون فرهنگی و آموزش دانشگاه فرهنگیان استان به منظور افزایش تعامل دوجانبه در راستای نیل به اهداف مشترک برگزار شد.
برگزاری نشست مشترک معاونان جهاددانشگاهی قم و دانشگاه فرهنگیان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، یاسر شریفی سرپرست معاونت آموزش و علی حسینی معاون فرهنگی این نهاد  دوشنبه 4 تیرماه با حجت الاسلام مقدمی معاون فرهنگی و توکلی معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان استان در سالن جلسات این معاونت دیدار و گفت و گو کردند.
در این نشست راهکارهای همکاری و تعامل بیشتر جهاددانشگاهی و دانشگاه فرهنگیان استان در راستای نیل به اهداف مشترک مطرح و بررسی شد.
سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم در این نشست به تشریح توانمندی های این نهاد انقلابی پرداخت و گفت: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی، حلقه واسطه بین جامعه و حوزه های مختلف دانشگاهی است.
یاسر شریفی افزود: جهاددانشگاهی می تواند با ارائه توانمندی و ظرفیت های موجود و تعامل با دانشگاه ها، مسائل را در چارچوب علمی و دانشگاهی ارزیابی کند.
معاونان دانشگاه فرهنگیان نیز در ادامه با توجه به تجارب فراوان جهاددانشگاهی بر ضرورت افزایش تعامل سازنده و گسترش همکاری های مشترک تاکید کردند.
همچنین تشکیل کمیته های تخصصی در بخش آموزش, فرهنگی و نیازسنجی در حوزه های مختلف از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود.

کلید واژه ها: دانشگاه فرهنگیان یاسر شریفی سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان قم


نظر شما :