طرح ایجاد شرکت تعاونی مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی قم با جدیت در حال پیگیری است

تعداد بازدید:۵۰
سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، گفت: طرح ایجاد شرکت تعاونی با محوریت ساماندهی مشاغل خانگی در استان توسط این معاونت با جدیت در حال پیگیری و انجام است.
طرح ایجاد شرکت تعاونی مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی قم با جدیت در حال پیگیری است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، جلسه ساماندهی تعاون مشاغل خانگی  شنبه 12 تیر در ساختمان معاونت آموزشی جهادد انشگاهی استان قم برگزار شد.
در این جلسه یاسر شریفی سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی  استان قم بر ضرورت شناسایی پیشران‌های توانمند در اجرای این طرح‌ها تأکید کرد و افزود: نقش جهاددانشگاهی در این طرح‌ها به عنوان نهاد توسعه‌ای تعریف شده است.
وی ادامه داد: اگر این امر مهم به درستی محقق شود قطعاً می‌توان شاهد پیشبرد اهداف طرح و همکاری پیشران‌ها در کمک به متقاضیان بود.
وی تحقق این مهم را گام مهمی جهت ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی در حوزه مشاغل خانگی و کسب‌وکارهای خرد، به‌ویژه در مشاغل نوین و روزآمد در استان دانست.
سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم، همچنین بر ضرورت بکارگیری تمام ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، نوآوری و فن‌آوری در راستای بهره مندی همه اقشار جامعه به‌ویژه اقشار کمتر برخوردار برای تحقق کیفی و کمی این مصوبه در استان تاکید کرد.

کلید واژه ها: طرح مشاغل خانگی یاسر شریفی معاونت آموزشی


نظر شما :