آغاز ثبت نام دوره آموزشی تربیت معلم مدارس ابتدایی در جهاددانشگاهی قم

۲۳ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۹:۳۵ کد : ۷۲۵۱۷ آموزشی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۹۴
ثبت نام دوره آموزشی"تربیت معلم مدارس ابتدایی" ویژه عموم فراگیران علاقمند به تدریس در مرکز تخصصی علوم انسانی (شماره یک) جهاددانشگاهی واحد قم آغاز شد.
آغاز ثبت نام دوره آموزشی تربیت معلم مدارس ابتدایی در جهاددانشگاهی قم

به گزارش روابط عمومی  جهاددانشگاهی  استان قم، این دوره آموزشی طی 92 ساعت روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17:00 الی 20:00 با تدریس برتر استان و ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد.
دوره های تربیت معلم مدارس ابتدایی برای آشنایی افراد متقاضی با نحوه آموزش و همچنین ارائه آموزش مطلوب برای متقاضیان فراهم شده است.
روش تدریس و بررسی کتاب های فارسی، روش تدریس و بررسی کتاب های ریاضی، روش تدریس و بررسی کتاب های علوم تجربی، روش ها و فنون تدریس و ... در این دوره از آموزش تربیت معلم مدارس ابتدایی ارائه خواهد شد.
ارتقاء مهارت های تدریس برای علاقه مندان بـه تـدریس در مـدارس ابتـدایی بـا مـدارک دانشـگاهی در سازمان آموزش و پرورش، تأمین کمبود معلم در مدارس غیرانتفاعی و آموزش ضمن خدمت برای معلمان حق التدریسی در مدارس غیرانتفاعی از جمله مهمترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی می باشد.
این دوره آموزشی کوتاه مدت برای کلیـه رشـته هـای تحصـیلی و علاقـه منـدان بـه تـدریس در مـدارس غیرانتفاعی مقطع ابتدایی در نظر گرفته شده است.
شـرط لازم بـرای گذرانـدن ایـن دوره، داشـتن مـدرک کارشناسی یا دانشجوی کارشناسی ترم 7 به بعد می باشد.
فراگیران در پایان دوره توانایی های لازم در خصوص آشنایی و بکارگیری انواع روش ها، فنون تدریس و طراحی، تولید و کاربرد مواد آموزشی را کسب خواهند کرد.
در دوره تربیت معلم مدارس ابتدایی، علاوه بر آموزش حرفه ای معلمان برای آشنایی بیشتر با شغل خود، مهارت های جدیدی برای تدریس به آنان آموزش داده می شود.
در این دوره که به صورت نظری و عملی ارائه می شود، معلمان با دروس اول تا ششم ابتدایی آشنا شده و بعد از این دوره امکان طرح درس مناسب برای آموزش با کیفیت برای آنان میسر می شود.

کلید واژه ها: معلم پیش دبستانی معاونت آموزشی


نظر شما :