جذب پرستار و تکنسین بیهوشی در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی قم "رویا"

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۵:۴۴ کد : ۷۰۷۶۷ پژوهش و فناوری اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۱۲۵
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی واحد استان قم "رویا" جهت تکمیل کادر پرسنلی خود همکار پرستار و تکنسین بیهوشی می‌پذیرد.
جذب پرستار و تکنسین بیهوشی در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی قم "رویا"

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی واحد استان قم یکی از معتبر ترین مراکز فوق تخصصی کشور در حوزه زنان، زایمان و ناباروری است که نزدیک به دو دهه خدمت به مردم استان، کشور و گردشگران خارجی را در کارنامه خود دارد.
این مرکز فوق تخصصی در بخش‌های مامایی، اورولوژی، آزمایشگاه تشخیص طبی، متخصصین زنان، جنین شناسی، عمل‌های جراحی ناباروری، مشاوره ژنتیک، کلینیک ویژه تخصصی آندرومتریوز و ذخیره خون بندناف فعالیت می‌کند که از جمله معدود مراکز فوق تخصصی درمان ناباروری با این سطح از گوناگونی خدمات است.
مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری با توجه به تعهد به رفع نیاز شهروندان به تازگی نیاز خود را به جذب همکار پرستار و تکنسین بیهوشی اعلام کرده است.
رعایت شئون شغلی و التزام عملی به عفاف و حجاب  از شرایط عمومی  و دارا بودن مدرک کارشناسی و فارغ از طرح بودن از شرایط تخصصی همکاری می باشد.
علاقه مندان به همکاری با این مرکز فوق تخصصی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ارسال رزومه و تعیین وقت مصاحبه با دفتر معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم به شماره 02531621 تماس حاصل فرمایند.

 

کلید واژه ها: استخدام پرستار استخدام تکنسین بیهوشی مرکز درمان ناباروری


نظر شما :