شرکت بیش از ۵ هزار داوطلب در آزمون استخدامی مشاﻏل کیفیت بخشی آموزش و پرورش

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۳ کد : ۷۰۷۱۲ آموزشی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۱۱۰
سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی مشاغل کیفیت بخشی گفت: پنج هزار و ۹۲۶ نفر در استان قم در این آزمون ثبت نام کردند که ۷۳ درصد خانم و ۲۷ درصد آقا هستند.
شرکت بیش از ۵ هزار داوطلب در آزمون استخدامی مشاﻏل کیفیت بخشی آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، محمد رستمی روز سه شنبه 11 اردیبهشت ماه در این خصوص افزود: این آزمون در 2 حوزه امتحانی صبح روز جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور در استان قم برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه در حوزه امتحانی دانشگاه قم 5 هزار و 115 داوطلب با یکدیگر به رقابت می پردازند، ادامه داد: از این تعداد 3 هزار و 501 داوطلب خانم و یک هزار و 614 داوطلب آقا هستند.
به گفته وی؛ آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی مشاغل کیفیت بخشی در حوزه‌ امتحانی دانشگاه حضرت معصومه (س) نیز با حضور 811 داوطلب خانم برگزار خواهد شد.
سرپرست معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی واحد استان قم، گفت: این آزمون به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش براساس معیارهای صلاحیت و شایستگی‌های مرتبط با احراز شغل معلمی، ضوابط عمومی و اختصاصی جهت استخدام پیمانی مشاغل کیفیت‌بخشی برگزار می شود.
رستمی؛ این مشاغل را شامل مربی امور تربیت بدنی و سلامت، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی امور تربیتی و سبک زندگی و مشاور وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد.
خاطرنشان می شود؛ ثبت‌نام این آزمون از عصر روز سه‌شنبه ۱۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ از طریق سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی https://hrtc.ir  انجام شد و تا روز سه شنبه، ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ ادامه داشت.

کلید واژه ها: آزمون آموزش و پرورش جهاددانشگاهی قم


نظر شما :