پنج درصد تخفیف عمل های جراحی زنان ویژه ماه مبارک رمضان

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۷ کد : ۶۹۴۲ پژوهش و فناوری اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۳۰۹
معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی واحد استان قم از اعمال تخفیف ۵درصدی در هزینه ی عمل های جراحی مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم برای مراجعین ماه مبارک رمضان خبر داد.
پنج درصد تخفیف عمل های جراحی زنان ویژه ماه مبارک رمضان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم لیلا ناصرپور با بیان این خبر گفت: مراجعینی که برای اولین بار در ماه مبارک رمضان به مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی مراجعه نمایند می توانند برای یکی از عمل های جراحی این مرکز به انتخاب خود تخفیف 5 درصدی دریافت نمایند.

ناصر پور گفت: رمضان الحرام ماه رحمت خداست و هیچ کس در این ماه به خصوص در شب های قدر و عید فطر توبه نخواهد کرد مگر آنکه بخشیده شود و مرکز درمان ناباروری با اعمال این تخفیف سعی دارد امید به استجابت دعا را هرچند به اندازه شمعی در دل زوجین روشن کند.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی استان قم به عدم تغییر تعرفه های درمانی مرکز درمانی ناباروری در سال جدید اشاره کرد و گفت: با وجود افزایش سرسام آور هزینه های لوازم مصرفی درمان ثابت ماندن تعرفه های درمانی بار سنگینی را به این مراکز وارد آورده است.

وی ادامه داد: با توجه به تثبیت تعرفه های درمانی اعمال تخفیف 5درصدی به مدت یک ماه فشار زیادی به مرکز وارد می‌آورد لیکن هویت انقلابی و فرهنگی جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد عمومی و غیر دولتی اجازه بی تفاوتی به حال مردم روزه دار را نمی دهد.

کلید واژه ها: مرکز درمان ناباروریدرمان ناباروریمعاونت پژوهشی


نظر شما :