بازدید دانشجویان از ستفای قم

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۰۱:۳۹ کد : ۵۷۰۱۵ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۴۰۵
جمعی از دانشجویان علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم از سازمان تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی استان قم بازدید کردند.
بازدید دانشجویان از ستفای قم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، در این بازدید دانشجویان در قالب درس کاربینی از مرکز نوآوری و مشاوره شغلی جهاددانشگاهی قم بازدید، با فعالیت های آن آشنا و گزارشی از آن تهیه کردند.

همچنین یاسر شریفی مدیر سازمان تجاری‌سازی، فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی استان قم در این راستا، توضیحاتی درخصوص نحوه فعالیت و خدمات ارائه شده به طرح های کسب و کار و واحدهای تولیدی و اقتصادی و نیژ تاریخچه ستفا شعبه قم به دانشجویان ارائه کرد.

دانشجویان نیز در ادامه با گروه‌های استارتاپی، تیم‌های فناوری، نحوه پذیرش ایده، نحوه درخواست فعالیت استارتاپی، فرآیند پذیرش ایده تا رسیدن به محصول، نحوه تامین مالی، نحوه سیکل شتابدهی قراردادهای رشدی، تجاری‌سازی خدمات و محصولات و ... آشنا شدند.

سپس دانشجویان در دبیرخانه مرکز مشاوره کسب و کار نیز حاضر شده و در این مرکز مطالبی در راستای طرح‌های استانی و ملی، اشتغالزایی، ساماندهی واحدهای تولید، شبکه‌سازی، فروش، برندینگ و حمایت های تسهیلاتی... برای آن‌ها تشریح شد.

گفتنی است، در این بازدید مقرر شد بستر مناسب برای ادامه بازدیدهای دانشجویی از مجموعه های مرکز نوآوری و مرکز مشاوره شغلی زیر مجموعه ستفا شعبه قم فراهم شده و ارتباط این دو مرکز جهاد دانشگاهی استان قم تقویت شود.

 

کلید واژه ها: جهاد دانشگاهی استان قم سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی دفتر قم دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی واحد استان قم


نظر شما :