مشارکت جهاددانشگاهی قم در فرهنگ‎سازی مصرف بهینه منابع آبی

۰۱ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۴ کد : ۵۴۷۸ آموزشی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۱۸۶
جهاددانشگاهی قم به عنوان عامل طرح «داناب» استان قم در زمینه فرهنگ‎سازی مصرف بهینه منابع آبی در استان قم با شرکت آب منطقه‎ای استان مشارکت دارد.
مشارکت جهاددانشگاهی قم در فرهنگ‎سازی مصرف بهینه منابع آبی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، دکتر محمد حیدری رئیس این واحد به همراه معاون و مدیران این نهاد با حضور در شرکت سهامی آب منطقه‎ای استان قم با مهندس احمد حاجی حسینی مسگر مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت وگو کرد.

در ابتدای این دیدار حاجی حسینی مسگر با اشاره به ضرورت انجام فعالیت‎های فرهنگی و اطلاع رسانی در خصوص فرهنگ سازی بهینه مصرف منابع آبی کشور و استان گفت: حل مشکلات مرتبط به خشکسالی و اقلیم و بسترسازی جهت استفاده از منابع آبی و خاکی نیازمند فرهنگ سازی عمیق در جامعه به خصوص بهره برداران منابع آبی است.

وی تصریح کرد: ظرفیت‎های جهاددانشگاهی در اجرای طرح‎های مختلف و کاربردی آموزشی و فرهنگی و رسانه‎ای و ... می‎تواند در زمینه فرهنگ سازی مصرف بهینه منابع آب کارگر افتد و کمک خوبی به حل این مشکلات در استان کند.

وی در ادامه با اشاره به همکاری جهاددانشگاهی استان قم در اجرای طرح داناب که در حوزه فرهنگ سازی مصرف بهینه منابع آبی فعال است بر لزوم هماهنگی هرچه بیشتر در ظرفیت سازی و ارتقای سطح اطلاعات عمومی به خصوص در حوزه بهره برداران و نسل جدید تاکید کرد.

در این مراسم دکتر محمد حیدری رئیس و علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم با اشاره به پیشرفت‎های اجرای طرح داناب از اجرای طرح‎های گسترده فرهنگی و اطلاع رسانی، با استفاده از ظرفیت های رسانه ای و نیروی انسانی و... این نهاد انقلابی خبرداد.

در ادامه تاکید شد که جلسات هماهنگی بین مدیران و فعالان این عرصه توسط رابطین دو نهاد به شکل مستمر انجام شود تا بهره وری اجرای طرح در استان افزایش یافته و این طرح با موفقیت در استان به مرحله اجرا در آید.
 

کلید واژه ها: شرکت آب منطقه ای آبداناب


نظر شما :