مدیرکل حوزه استاندار از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم بازدید کرد

۱۰ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۷:۵۴ کد : ۴۹۹۵ عمومی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۲۶
دکتر گروسی مدیر کل حوزه استاندار قم ظهر امروز با حضور در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاد دانشگاهی واحد استان قم از بخش های مختلف این مرکز بازدید کرد.
مدیرکل حوزه استاندار از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم بازدید کرد

وی در ابتدای حضور در مرکز با دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم دیدار و گفتگو کرد و با فعالیت های بخش های مختلف این مرکز فوق تخصصی آشنا شد.

وی در این دیدار با حضور در بخش آزمایشگاه تخصصی مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی از روند فعالیت های مرتبط به دریافت نمونه های آزمایشگاهی و دستاوردهای جدید این مرکز در زمینه تعیین جنسیت قطعی و... مطلع شد.

در بخش دیگری از این مراسم وی با حضور در بانک خون بندناف از روند فعالیت این مرکز و همچنین آمارهای مرتبط مطلع شد و در ادامه با حضور در بخش جراحی و ... نیز از مراحل مختلف حضور بیماران و درمان آنها در این مرکز بازدید کرد.

ارایه توانمندی ها و نوآوری های این مرکز فوق تخصصی در بخش های مرتبط از جمله بخش های این دیدار بود که با حضور کارشناسان و متخصصان این مرکز انجام شد.

وی در پایان این مراسم با تجلیل از فعالیت های ارزشمند این مرکز عنوان کرد: این مرکز گام های ارزشمندی در جهت حل مشکلات مردم در بخش ناباروری که از مشکلات مهم و رایج کشور است برداشته است ولی نباید از نظردورداشت که مشکلات این بخش نیز باید رویت و نسبت به رفع آنها اقدام شود.

وی با بیان اینکه این اقدام عظیم برای اکثر مدیران و عموم مردم به روشنی تبیین نشده است، گفت: این حجم از ایثار و اخلاص در انجام فعالیت های کارمندان این مرکز نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی بیشتری دارد که  تحقق این امر منوط به همکاری رسانه ها به ویژه صدا و سیما است.

گروسی در ادامه با تجلیل از ارزشمندی اقدامات جهاد گران در قسمت درمان خاطر نشان کرد: مهم ترین بخش در امور درمانی تشخیص است که خوشبختانه مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم در این امر بسیار توفیق یافته است.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت توسعه طرح های پژوهشی دوراندیشانه در این مرکز گفت: توسعه توریست درمانی و میزان جذب گردشگرانی که با توجه به این مزیت نسبی مناسبی که در استان ایجاد کرده اید از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ زیرا هم دارای کارکردهای تبلیغی است و هم اینکه می تواند در زمینه توسعه این مرکز نیز از جهات مختلف موثر باشد.

کلید واژه ها: استانداری قممدیرکل حوزه استاندار قممرکز درمان ناباروریبازدید


نظر شما :