کارگاه آشنایی با تعاونی‌های تامین نیاز مشاغل خانگی در استان قم برگزار شد

۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۵۵ کد : ۴۳۷۶۸ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۲۴۸
کارگاه آشنایی با تعاونی‌های تامین نیاز مشاغل خانگی صبح چهارشنبه ۲۱اردیبهشت ۱۴۰۱ به همت دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی قم، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی قم و جهاد دانشگاهی استان قم با حضور پیشران‌های تولیدکننده مشاغل خانگی در استان قم برگزار شد.
کارگاه آشنایی با تعاونی‌های تامین نیاز مشاغل خانگی در استان قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم این دوره آموزشی در مرکز فناوری جهاد دانشگاهی استان قم و با تدریس حبیب کبیری، رئیس اداره تشکیل تعاونی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی قم و یاسر شریفی، مدیر اجرایی طرح توسعه مشاغل خانگی قم در مرکز فناوری جهاد دانشگاهی استان قم برگزار شد.

از جمله اهمیت برگزاری این کارگاه و مزایای کارگاهی شدن مشاغل می‌توان به احصاء چالش‌های پیش‌روی مشاغل خانگی پیشرفته با سبک شبکه‌سازی و تیم‌سازی اشاره کرد که تامین نیاز مواد اولیه، منابع مالی، تیم‌سازی و ارائه تسهیلات و حمایت بازار فروش از جمله این چالش ها شمرده می شود.

گفتنی است در این کارگاه توضیحاتی درخصوص نحوه تشکیل تعاونی تامین نیاز و تعاونی اتحادیه مشاغل خانگی در کشور و استان و همچنین توضیحاتی در خصوص چگونگی ثبت نام در سامانه تعاونی و مزایای تعاونی ارائه شد. این کارگاه به صورت دوسویه و پرسش و پاسخ بین استادان و پیشران‌ها انجام شد و در پایان از علاقمندان برای حضور در تعاونی تامین نیاز استان ثبت نام به عمل آمد.

کلید واژه ها: طرح مشاغل خانگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم تعاون، کار و رفاه اجتماعی


نظر شما :