رقابت باید در زمینه خدمت رسانی باشد/هر موفقیتی در جهاد دانشگاهی قابل حصول است

۲۸ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۹:۰۸ کد : ۴۲۹۹۱ عمومی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۱۱۶
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم در دیدار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با تأکید بر اهمیت جذب توریست سلامت گفت: باید در زمینه جذب بیمار همدلی، همکاری و مشارکت داشته باشیم و بعد در زمینه خدمت رسانی رقابت کنیم.
رقابت باید در زمینه خدمت رسانی باشد/هر موفقیتی در جهاد دانشگاهی قابل حصول است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم دکتر محمد حیدری، با اشاره به اقدامات جهاد دانشگاهی در دوران دفاع مقدس عنوان کرد: جهاد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف از جمله حمل و نقل ریلی، دکل‌های نفتی، پزشکی، فرهنگی و... فعالیت می‌کند.

وی بابیان اینکه جهاد دانشگاهی در استان قم جهادی تازه تأسیس محسوب می‌شود، اظهار کرد: در این سال‌ها مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی با اشاره به فعالیتهای جهاد دانشگاهی در حوزه درمان ناباروری بیان کرد: کارهای فاخری در حوزه ناباروری و سلول‌های بنیادی انجام شده است و 40 درصد بیماران مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم از خارج از استان هستند.

رئیس جهاد دانشگاهی قم ادامه داد: در جهاد دانشگاهی نیروهای متخصص تحصیل کرده مشغول به فعالیت هستند همچنین نیروی مازاد نیز نداریم.

وی با تأکید بر اینکه جهاد دانشگاهی رقیب هیچ مرکز و نهادی نیست، گفت: جهاد دانشگاهی در تلاش است که خلاهای موجود را در بخش های مختلف پوشش دهد و از این جهت نیز تلاش می کند که در کنار بقیه کار کند و حتی در دانشگاه‌ها با نام همان دانشگاه فعالیت می‌کنیم.

حیدری بیان کرد: جهاد دانشگاهی سرباز است و هر کار و موفقیتی در جهاد دانشگاهی قابل حصول است و کار نشدنی در جهاد دانشگاهی وجود ندارد.

وی ضمن دعوت از رئیس دانشگاه علوم پزشکی برای بازدید از جهاد دانشگاهی عنوان کرد: جهاد دانشگاهی یک شبکه گسترده در کشور است که می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد.

رئیس جهاد دانشگاهی قم بابیان اینکه برخی از ایده‌ها را می‌توان با کمک استان‌های دیگر نیز به سرانجام رساند، گفت: مبحث سلامت هزینه بر است اما می‌تواند اشتغال‌زایی و درآمد زایی داشته باشد که توریست سلامت از جمله آن‌ها است.

وی با تأکید بر اهمیت جذب توریست سلامت تصریح کرد: باید در زمینه جذب بیمار با یکدیگر همدلی، همکاری و مشارکت داشته باشیم و بعد در زمینه خدمت رسانی رقابت کنیم.

کلید واژه ها: دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم دانشگاه علوم پزشکی


نظر شما :