مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در قم:

محصولات پیشران‌های توسعه مشاغل خانگی قم در نجف عرضه می‌شود

۱۰ آذر ۱۴۰۰ | ۲۰:۴۰ کد : ۳۸۵۸۲ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۳۱۳
مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در قم گفت: محصولات پیشران‌های طرح ملی توسعه مشاغل خانگی این استان به جشنواره و نمایشگاه فروش بین‌المللی نجف اشرف در کشور عراق ارسال شد.
محصولات پیشران‌های توسعه مشاغل خانگی قم در نجف عرضه می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم یاسر شریفی  عصر چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: محصولات پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم در نمایشگاه بین‌المللی جشنواره فروش نجف اشرف از ۱۲ تا ۲۱ آذرماه جاری در محل دایمی نمایشگاه‌های این شهر به عموم عرضه می‌شود.

وی افزود: این جشنواره فرصت مناسبی برای ارایه توانمندی‌های کسب و کارهای حوزه مشاغل خانگی و تولیدکنندگان و نیز کسب تجربه لازم از حضور در یک جشنواره بین المللی است که نقش مهمی در ایجاد ارتباطات با تولیدکنندگان این کشور را برای پیشران‌های طرح ملی توسعه مشاغل خانگی قم فراهم می‌کند.

وی ادامه داد: پس از بررسی ابعاد گوناگون برگزاری این نمایشگاه و اخذ استعلامات مربوط و برقراری جلسات و ارتباط با مدیریت جشنواره و پس از بررسی توانمندی‌های این جشنواره فروش که به صورت بین المللی در شهر نجف برگزار می‌شود، جلسه‌هایی در محل دبیرخانه طرح با پیشران‌های طرح ملی توسعه مشاغل خانگی برگزار شد و افراد علاقه‌مند به شرکت در جشنواره انتخاب شدند.

شریفی گفت: برای توانمندسازی پیشران‌ها در ارایه محصولات کارگاه‌های آموزشی درباره نحوه قیمت‌گذاری محصولات، نحوه استانداردسازی و آماده سازی محصولات برای حضور در نمایشگاه و نیز جلسات نیازسنجی محصولات مورد نیاز برای ارایه در نمایشگاه مذکور برگزار شد.  

وی افزود: پس از جمع بندی‌های صورت گرفته محصولات پنج تن از پیشران‌های طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در رسته پوشاک، چرم و صنایع دستی و خشکبار به نمایندگی آقای عباسی پیشران و تسهیلگر طرح به این جشنواره اعزام شدند.

«پیشران» به افرادی اطلاق می‌شود که افرادی را در کسب و کار خود به همکاری دعوت و با تکیه بر نیروی انسانی در اختیار افراد را در توسعه شغل خانگی خود هدایت و همراهی می‌کنند.

«طرح ملی توسعه مشاغل خانگی» به کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و با اجرای جهاد دانشگاهی در ۳۱ استان در حال اجراست.

  •  
text to speech icon

کلید واژه ها: طرح مشاغل خانگی سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی دفتر قم یاسر شریفی نجف اشرف نمایشگاه فروش بین المللی نجف اشرف


نظر شما :