مشاوره شغلی به کسب و کار پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جان دوباره داد

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۳ کد : ۳۸۳۸۲ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۲۸۰
مشاورین مجرب دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان قم با ارائه مشاوره های تخصصی شغلی به برند آرتا پلاس توانستند رضایت متقاضیان مشاغل خانگی، صاحب کسب و کار و خریداران محصولات آن را جلب کنند.
مشاوره شغلی به کسب و کار پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی جان دوباره داد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، پوشینه آرتا پلاس از محصولات پیشران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی است که حدود 1سال و نیم از شروع بکار این کسب وکار می گذرد، این پیشران در ابتدای حضور در طرح ملی مشاغل خانگی صفحه مجازی فروشگاهی خود را در فضای مجازی راه اندازی نمود

برند پوشینه آرتا پلاس که به آقای محمد حضائر تعلق دارد، در ادامه مسیر خود جهت اخذ مجوزات مشاغل خانگی و اخذ تسهیلات مورد حمایت دبیرخانه طرح قرار گرفت و پس از بررسی ایجاد شبکه شغلی در جلسات مشاوره شغلی جهاد دانشگاهی، ضرورت ارتقاء کیفیت محصولات مورد توجه مشاوران طرح ملی توسعه مشاغل خانگی قرار گرفت و با بهبود کیفیت کالا رضایت مشتریان بیش از پیش حاصل شد.

حضائر با شرکت در جلسات مشاوره تخصصی با موضوع بسته بندی محصولات توانست بسته بندی محصولات خود را با طرح جدید و کیفیت مناسب به سطح مطلوبی برساند تا مورد توجه مشتریان خود قرار گیرد.

محصولات پوشینه آرتا پلاس پس از بهره مندی از بسته بندی جدید با اقبال چشمگیر خریداران مواجه شد.

شایان ذکراست طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی توسط جهاددانشگاهی در 31 استان کشور در حال اجرا است.

کلید واژه ها: طرح مشاغل خانگی الگوی نوین مشاغل خانگی


نظر شما :