آغاز فعالیت رویداد بانوی کارآفرین

۲۱ مهر ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۳ کد : ۳۶۷۸۱ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۲۷۸
رویداد بانوی کارآفرین با هدف ترویج و گسترش ایده یابی، شناسایی، غربالگری ایده‌ها، افزایش دانش متقاضیان ، انجام فرآیند کامل ارزیابی با کمک آموزش، مشاوره و حمایت از ایده های برتر، تولید محصول فناورانه در حوزه پوشاک استان قم و شبکه سازی و حمایت از کسب و کارهای خرد و خانگی از ۲۰ مهر ماه تا ۲۰ آبان ماه با ثبت ایده های فناورانه از صاحبان ایده حمایت می‌کند.
آغاز فعالیت رویداد بانوی کارآفرین

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در این رویداد استانی که به صورت مجازی برگزار می شود کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم و جهاد دانشگاهی استان قم به عنوان برگزار کنندگان اصلی این رویداد فعالیت می کنند و دستگاه های اجرایی و نهادها و موسسات دیگری نیز مشارکت دارند. مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم،  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قم، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، سازمان فنی و حرفه ای استان قم، اتحادیه پوشاک استان قم، انجمن طراحی مد و لباس قم، دبیرخانه طرح مشاغل خانگی قم و سازمان دانشجویان قم مشارکت دارند. این رویداد با محوریت پوشاک از علاقمندان در این حوزه ایده جذب می‌کند.

علاقه مندان به شرکت در رویداد بانوی کارآفرین می توانند با مراجعه به آدرس https://formaloo.com/banookarwb در وبینار های آموزشی رایگان این رویداد ثبت نام و با مراجعه به آدرس https://formaloo.com/banookaridea ایده های خود را ارسال نمایند.

گفتنی است ایده های اول تا سوم این رویداد استانی به ترتیب 40،000،000 ریال، 30،000،000 ریال و 2،000،000 ریال اعطا می گردد.

شایان ذکر است صاحبان ایده‌های برتر و شایسته تقدیر همچنین از حمایت های مادی و معنوی کمیته امداد امام خمینی (ره)، جهاد دانشگاهی استان قم بهره مند خواهند شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با دبیرخانه می‌توانند با شماره 37832878 – 025 و نیز شماره تماس 025 -36157634 تماس بگیرند.

کلید واژه ها: بانوی کارآفرین رویداد کمیته امداد امام خمینی (ره) سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی دفتر قم


نظر شما :