نوجوانان کمیته امداد ویژگی‌های کسب و کار موفق را آموختند

۲۵ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۸ کد : ۳۵۸۶۷ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۱۶۶
رویداد مهارت های کودک و نوجوان با هدف توانمندسازی و  آشنایی و کسب ویژگی های مورد نیاز برای ورود به عرصه کسب وکارهای نوپا ویژه مددجویان کمیته امداد با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان قم و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم برگزار شد.
نوجوانان کمیته امداد ویژگی‌های کسب و کار موفق را آموختند

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم رویداد کارآفرینی کودک و نوجوان در قالب یک برنامه سه روزه به صورت یک بسته مهارتی و هدفمند ترویجی، آموزشی، انگیزشی و مهارتی طراحی شد و مورد استقبال فراگیران کمیته امداد قرار گرفت.

در این رویداد مددجویان کمیته امداد در کارگاه‌هایی که به صورت مجازی برگزار شد با مباحث مربوط به پرورش ذهن قدرتمند و خلاق با تدریس فائزه پورشمس آشنا شدند و در برنامه دوم مدرس دوره خانم بلشلی در خصوص افزایش اعتماد به نفس و ورود به عرصه کسب وکار مطالب انگیزشی ارائه کرد و در رویداد روز سوم و برنامه پایانی مددجویان کمیته امداد با دنیای کارآفرینی و اصول کارآفرینی و ایده پردازی نیز آشنا شدند.

شایان ذکر است این رویدادها از سلسله رویدادهای مشترک و مورد تفاهم مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان قم و کمیته امداد استان قم بود که با هدف مهارت افزایی و توانمندسازی مددجویان برگزار می شود.

کلید واژه ها: مرکز نوآوری و شکوفایی (منش) کمیته امداد امام خمینی (ره) رویداد وبینار


نظر شما :