بازدید دانشجویان از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم

۰۸ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۳ کد : ۳۵۲۸۸ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۱۳۳
بازدید تخصصی از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم ویژه ی مستعدان و دانشجویان برتر به همت بنیاد نخبگان و جهاد دانشگاهی واحد استان قم به صورت مجازی و حضوری برگزار شد.
بازدید دانشجویان از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم به نقل از ایسنا معصومه جانبازی، سوپروایزر مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم در خصوص سابقه ی مرکز بیان کرد: این مرکز با سابقه ده سال فعالیت در زمینه های تخصصی و فوق تخصصی همچون  IUI ،ICSI، تعیین جنسیت، لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی‌های تشخیصی و درمانی توسط پزشکان فوق تخصص و مجرب در خدمت مراجعین داخلی و خارجی است.

وی افزود: این مرکز مجهز به تکنیک های برتریشامل imsi و osight imaging بوده و مفتخر است به عنوان اولین مرکز درمان ناباروری در ایران همگام با کشورهای پیشرو در زمینه درمان ناباروری  اقدام به استفاده از روشهای مذکور نموده است.

سوپروایزر مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم یادآور شد: مرکز ناباروری جهاددانشگاهی قم جهت کسب رضایت مراجعین محترم از هیچ کوششی فرو گذار نکرده و  کلیه پرسنل این مرکز طی برنامه‌ای منسجم در راستای دستیابی به این مهم ،در تلاش هستند.

وی در خصوص فرآیند درمان ناباروری تصریح کرد:  درمان ناباروری به روش IUI  تلقیح داخل رحمی اسپرم یا IUI قرار دادن اسپرم در رحم زن هنگام تخمک گذاری است، این درمان یکی از درمان‌های اولیه در زمینه ناباروری است که همچنین آی یو آی همچنین به افرادی که در حال مصرف دارو برای تخمک‌گذاری هستند کمک می‌کند تا شانس بارداری شان را افزایش دهند.

جانبازی در ادامه به تشریح عملکرد آزمایشگاه تشخیص طبی جهاددانشگاهی واحد استان قم پرداخت و گفت: این آزمایشگاه با استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و استاندارد های ملی و بین المللی فعالیت کرده و به دلیل مدیریت متمرکز و استفاده بهینه از تجهیزات و امکانات خود قادر است ضمن کاهش هزینه ها، کیفیت کارتمام مراکز خود را تامین نماید.

شایان ذکر است در ادامه این برنامه از بخش های مختلف مرکز به صورت مجازی و حضوری بازدید به عمل آمد.

انتهای پیام

  •  

کلید واژه ها: درمان ناباروری مرکز درمان ناباروری


نظر شما :