ثروت آفرینی در کسب وکار هنر است

۳۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۲ کد : ۳۴۹۹۶ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۹۲
کارگاه آموزشی "اصول کارآفرینی" به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم  با همکاری مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی قم به صورت آنلاین برگزار شد.
ثروت آفرینی در کسب وکار هنر است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، دکتر علیرضا یوسفی مدرس این کارگاه مجازی در ارائه خود به معرفی اجمالی اصول کارآفرینی، ویژگی کارآفرینان برتر، نقش کارآفرینی در اشتغال، رویکرد رفتاری کارآفرینان، تصمیمات و شکست های کارآفرینان پرداخت.

یوسفی در ادامه ثروت آفرینی در کسب و کار را هنر یک کارآفرین دانست و استراتژی های ورود به یک کسب وکار جدید و انتخاب شکل یک کسب وکار را بیان کرد.

وی بازاریابی را مهمترین رکن فعالیت یک کارآفرین عنوان کرد، فروش محصولات و خدمت را نیازمند طراحی پلن بازاریابی دانست و تاکید کرد: یک کارآفرین باید از همه ظرفیت های موجود در جهت موفقیتش استفاده کند و از بازاریابی در فضای مجازی غافل نشود.

گفتنی است وبینار "اصول کارآفرینی" از سلسله وبینارهای توانمندسازی مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم بود که هر هفته برگزار می شود.

کلید واژه ها: سلسله کارگاه های توانمندسازی و مهارت افزایی دانشجویان مرکز نوآوری و شکوفایی (منش) جهاد دانشگاهی شعبه دانشگاه علوم پزشکی مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی


نظر شما :