سلسله وبینارهای توانمندسازی متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی

هرکس می‌تواند مجازی بفروشد

۰۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۹ کد : ۳۱۳۵۴ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۴۴
متقاضیان مشاغل خانگی با نحوه راه اندازی فروشگاه های مجازی آشنا شدند.
هرکس می‌تواند مجازی بفروشد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم وبینار آموزشی آشنایی با نحوه راه اندازی فروشگاه های مجازی  روز پنجشنه 6 خرداد ماه ویژه متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان قم در سامانه آموزش مجازی جهاد دانشگاهی (امجد) برگزار شد.

این وبینار در راستای فاز دوم و سوم طرح ملی توسعه مشاغل خانگی (توانمندسازی و اتصال به بازار) با  هدف توانمندسازی متقاضیانی که توانایی فروش محصولات در فضای مجازی را دارند برگزار شد 


ابوالفضل شکری مدرس این وبینار مباحثی از جمله آشنایی با پلتفرم‌های فروش و بازاریابی، کدهای تخفیف، نحوه ایجاد غرفه، به روزرسانی غرفه‌ها، بارگزاری محصولات در غرفه‌ها و نحوه ثبت اطلاعات را بیان کرد و در بخش دیگری از ارائه خود نحوه راه اندازی سایت های اختصاصی با برنامه های  وردپرس و نحوه کار با این برنامه را نیز  برای متقاضیان شرح داد.

وبینار آموزشی آشنایی با نحوه راه اندازی فروشگاه های مجازی از سلسله وبینارهای توانمندسازی متقاضیان طرح ملی توسعه مشاغل خانگی بود که به همت دبیرخانه این طرح با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان قم برگزار شد.

شایان ذکر است طرح ملی توسعه مشاغل خانگی به کارفرمایی وزارت تعاون کار رفاه اجتماعی و با اجرای جهاد دانشگاهی در 31 استان کشور در حال اجرا است.

کلید واژه ها: طرح مشاغل خانگی وبینار


نظر شما :