رویداد ایده پردازی اکسیر آغاز بکار کرد

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۴ کد : ۳۰۶۰۶ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۹۱
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم، از برگزاری رویداد استارتاپی «اکسیر» با محوریت فناوری اطلاعات از ۱۸ اردیبهشت تا ۱۸ خردادماه خبر داد.
رویداد ایده پردازی اکسیر آغاز بکار کرد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم علی حسینی در گفتگویی به شرح رویداد ایده پردازی اکسیر پرداخت و گفت: این رویداد که با مشارکت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، بنیاد نخبگان استان و مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم در حال برگزاری است در شش محور فناوری اطلاعات سلامت، فناوری اطلاعات گردشگری، بازی های رایانه ای، ارائه کسب و کارهای مبتنی بر موبایل، اینترنت اشیا و وب سایت های اینترنتی و تبلیغات ایده جذب می‌کند.

وی ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در رویداد اکسیر می توانند با مراجعه به وبسایت جهاد دانشگاهی استان قم یا لینک http://jd-qom.ac.ir/fa/form/520 و یا آیدی تلگرام و ایتا @jd_mehra  ایده خود را ارسال کنند.

حسینی گفت: طبق رسم رویدادهای برگزار شده در جهاد دانشگاهی در این رویداد نیز کارگاه های آموزشی مختلفی در حاشیه جذب ایده ها برگزار خواهد شد و علاقه مندان برای شرکت در این کارگاه ها نیز می توانند با مراجعه به لینک http://31654.ir/fa/form/259 نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان قم افزود: ایده های اول تا سوم این رویداد استانی به ترتیب 15،000،000 ریال، 10،000،000 ریال و 7،000،000 ریال و یک ایده به عنوان ایده شایسته تقدیر به مبلغ 4،000،000 ریال، جایزه نقدی دریافت خواهند کرد.

حسینی تاکید کرد: صاحبان ایده‌های برتر و شایسته تقدیر از حمایت های مادی و معنوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم، جهاد دانشگاهی استان قم و بنیاد ملی نخبگان قم نیز بهره مند خواهند شد.

وی با معرفی دبیرخانه رویداد ایده پردازی اکسیر به سخنان خود پایان داد و گفت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ارتباط با دبیرخانه می‌توانند با شماره 37832878 – 025 تماس بگیرند.

کلید واژه ها: رویداد


نظر شما :