بازدید نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم

۲۲ مهر ۱۳۹۷ | ۱۴:۲۶ کد : ۲۵۴۴ عمومی اخبار دسته اول
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی، از این مرکز بازدید کرد.
بازدید نایب رییس کمیسیون بهداشت مجلس از مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد قم، سید مرتضی خاتمی صبح امروز یکشنبه 22 مهر ماه با حضور در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم از خدمات این مرکز بازدید به عمل آورد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی پس از باردید از مرکز و در نشست با پژوهشگران درمان ناباروری جهاد دانشگاهی عنوان کرد: با توجه به تمام مشکلات و موانع موجود، مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی استان قم پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

وی افزود: باید مسئولین درصدد رفع مشکلات این مراکز برآیند تا خدمات به شکل مطلوب تری به بیماران و مراجعه کنندگان ارائه شود.

در این نشست، دکتر محمد حیدری، رییس جهاد دانشگاهی واحد قم گفت: موضوع درمان ناباروری در کشور بسیار دارای اهمیت است، در گذشته افراد برای درمان به کشورهای خارجی مهاجرت می‌کردند که مشکلات فرهنگی بسیاری را به دنبال داشت و همچنین بسیاری از افراد کم درآمد قادر به درمان نبودند.

وی ادامه داد: مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی حدود 10سال است که به فعالیت می‌پردازد و درصد موفقیت این مرکز از استاندارد جهانی بالاتر است و توانسته در این مدت اقدامات خوبی را به انجام برساند و به همین دلیل مراجعه کنندگان از استان‌های دیگر و حتی از کشورهای خارجی برای درمان به این مرکز مراجعه می‌کنند.

رییس جهاد دانشگاهی استان قم تصریح کرد: لازم است که مسئولین برای رفع مشکلات موجود اداری و مالی مساعدت لازم را انجام دهند تا این مرکز با توان بیشتری به ارائه خدمات به مردم بپردازد.

کلید واژه ها: بازدیدمجلسکمیسیون بهداشت و درمانمرکز درمان ناباروریدکتر سید مرتضی خاتمی


نظر شما :