همکاری شرکت پست و جهاد دانشگاهی برای توسعه اشتغال در استان قم

۲۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۲ کد : ۲۲۷۳۰ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۲۸
مدیر شعبه سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی قم و مدیر توسعه کسب و کار و فروش در نشستی زمینه های همکاری در حوزه اشتغال آفرینی را بررسی کردند.
همکاری شرکت پست و جهاد دانشگاهی برای توسعه اشتغال در استان قم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، در ابتدای این دیدار یاسر شریفی با تشریح فعالیت‌ها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی، عنوان کرد: جهاد دانشگاهی با استفاده از نیروهای فعال و خلاق، پتانسیل بالایی برای انجام فعالیت‌ها و برنامه‌های نوآورانه فرهنگی، آموزشی و پژوهشی دارد و تا کنون دستاوردهای خوبی را در این زمینه‌ها ارائه کرده است.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های مختلف جهاد دانشگاهی برای همکاری در حوزه اشتغال زایی با شرکت پست استان قم بیان کرد: مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی قم ظرفیت‌های بسیاری در حوزه پرورش ایده‌های خام و طراحی محصول‌های فناورانه  دارد و در راستای شتاب‌دهی به کسب و کارهای فناورانه جوانان و همچنین ترویج و نوآوری و شکوفایی برای دانش‌آموختگان استان فعالیت خواهد کرد.

شریفی ادامه داد: ارائه مشاوره در زمینه تجاری سازی فناوری و اشتغال و خدمات کارآفرینی، طراحی و تدوین برنامه‌های توانمندسازی و مهارت آموزی، برگزاری رویدادهای نوین، طرح‌های پژوهشی و نیز انجام فعالیت‌های ترویجی نظیر نشست، همایش و جشنواره با توجه به نیازهای استان از دیگر فعالیت های این مرکز است.

در ادامه این نشست مدیر توسعه کسب و کار و فروش شرکت پست استان قم گفت: باتوجه به ظرفیت‌ها، پتانسیل‌ها و خدمات گسترده جهاد دانشگاهی در استان قم آماده افزایش همکاری‌های مشترک هستیم.

رجائی گفت: امروزه مأموریت شرکت پست در حوزه بازار و فروش و ارسال محصولات و کالاهای پستی افزایش پید کرده است و اکثریت کسب و کارها به صورت فروش اینترنتی فعالیت می‌کنند و شرکت پست به عنوان یک واسط به ارائه خدمات مناسب و ارسال محصولات پرداخته است.

رجائی با اشاره به طرح سکوی پرتاب تجارت الکترونیک "ستاپ" گفت: این طرح توسط شرکت ملی پست در سراسر کشور اجرا می‌شود و استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا و صاحبان کسب و کارهای خرد برای فروش محصولات خود از این طرح استفاده نمایند و در استان قم با توجه به ظرفیت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی فعالیت‌های مشترک و خوبی در این زمینه می‌توان انجام داد.

کلید واژه ها: اداره کل پست استان قم


نظر شما :