نوآوری ها و تلاش های صادقانه جهاددانشگاهی مایه دلگرمی است

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۶ کد : ۲۲۴۹۸ عمومی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۳
مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه بر لزوم توسعه فعالیت های این نهاد و جهاد دانشگاهی کشور تاکید کرد.
نوآوری ها و تلاش های صادقانه جهاددانشگاهی مایه دلگرمی است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم حجت الاسلام والمسلمین ربانی امروز در دیدار با دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی گفت: مرکز خدمات حوزه فعالیت های گسترده ای را تحت پوشش خود دارد که شامل حوزه های علمیه برادران و خواهران، جامعه المصطفی، حوزه های علمیه مستقل اصفهان و خراسان و دبیرخانه برنامه ریزی مرتبط با روحانیون اهل سنت است.

وی افزود: گستره فعالیت های مرکز خدمات امروز چتر وسیعی را تشکیل می دهد که حدود 245هزار روحانی را در سراسر کشور پوشش داده است که به همراه خانواده های آنها به حدود 580 هزار نفر می رسد.

مدیر مرکز خدمات حوزه های علمیه بیان کرد: جهاد دانشگاهی از مهمترین نهادهای علمی، اجرایی و فرهنگی در سطح کشور است که همیشه اخبار اکتشافات و فعالیت های به روز و فناورانه جوانان مومن وانقلابی این نهاد موجب خرسندی و دلگرمی مردم است.

وی با تقدیر خدمات تمام مسئولان کشور گفت: در کنار همه خدماتی که نهادهای دولتی انجام می دهند که قابل تقدیر است ولی فعالیت های جهادی این مرکز دانشگاهی و علمی که برآمده از بطن انقلاب است همیشه اثربخش و دلگرم کننده است.

وی تصریح کرد: ظرفیت های عظیمی برای همکاری بین دو نهاد مرکز خدمات حوزه و جهاد دانشگاهی کشور وجود دارد که امیدواریم بتوانیم این ذخیره ارزشمند از توان و ظرفیت را در کنار حوزویان و روحانیون به برکات عالیه مبدل کنیم.

ربانی بیان کرد: امروزه تلاش داریم که فعالیت های حوزویان در کشور با استفاده از توانمندی های درون حوزوی و حتی الامکان درونی کشور سامان یابد. در این زمینه می توانیم با گسترش فعالیت های آموزشی که جهاد دانشگاهی می تواند بازوی این امر باشد در توسعه فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و حتی مباحثی مثل مشاغل خانگی و... در بین حوزویان موفق عمل کنیم.

کلید واژه ها: مرکز خدمات حوزه های علمیه دیدار


نظر شما :