در چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی؛

اعضای جهاد دانشگاهی استان قم خون اهدا کردند

۱۶ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۰ کد : ۲۱۴۸۳ عمومی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۶۳
اعضای جهاد دانشگاهی استان قم صبح روز پنجشنبه ۱۶ مرداد ماه مصادف با چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی خون خود را اهدا کردند.
اعضای جهاد دانشگاهی استان قم خون اهدا کردند

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم جمعی از جهادگران این واحد صبح روز چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی با حضور در مرکز انتقال خون میدان روح الله قم خون اهدا کردند.

در این اقدام خداپسندانه که با استقبال مدیران و کارکنان بانک سرمایه همراه بود دکتر محمد حیدری رئیس جهاد دانشگاهی استان قم ضمن مشارکت در این عمل انسان دوستانه از برنامه‌ریزی اداره روابط عمومی و اجرای این امر مهم در سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی که موجب نشاط و شادابی سازمانی شده است، تقدیر و اظهار کرد: همان‌طور که گفته شده «اهدای خون، اهدای زندگیست»، باید قدر این نعمت خدادادی را دانست و در راه کمک به نیازمندانِ از این ماده حیاتی استفاده کرد چرا که در این کار رضای خداوند و نجات جان انسان‌ها قرار دارد.

علی حسینی معاون فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی استان قم نیز پس از اتمام مراحل خونگیری طی سخنانی ضمن تقدیر از اجرای برنامه اهدای خون در جهاد دانشگاهی اظهارداشت که یکی از مولفه‌های ایجاد همدلی در میان همکاران، شرکت در امور خیرخواهانه است و اهدای خون یکی از امور انسان‌دوستانه‌ای است که علاوه بر رضای خدا، سلامت جسم و کمک به همنوعان را نیز در خود دارد.

وی همچنین بیان داشت که شرکت در برنامه‌های جمعی و گروهی موجب افزایش روحیه و نشاط همکاران می‌شود که این امر رابطه مستقیم در میزان بهره‌وری و کارایی آنها دارد و همین مسئله اهمیت اجرای چنین برنامه‌هایی را در سازمان‌ها نشان می‌دهد.

کلید واژه ها: انتقال خون چهل سال خودباوری با جهاد دانشگاهی


نظر شما :