ماموریت مرکز نوآوری و شکوفایی، کمک به عملیاتی کردن ایده ها است

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۶:۰۰ کد : ۲۱۴۲۶ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۳۹
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم گفت: امیدواریم تا با مرکز نوآوری و شکوفایی بتوانیم توانمندی های نهفته و پنهان را در استان شناسایی کنیم و به مرحله ی اجرایی برسانیم.
ماموریت مرکز نوآوری و شکوفایی، کمک به عملیاتی کردن ایده ها است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم دکتر محمد حیدری در مراسم افتتاح مرکز نوآوری و رشد جهاد دانشگاهی در استان، بیان کرد: ماموریت جهاد دانشگاهی رشد در سه حوزه ی فرهنگ،  آموزش و پژوهش است.

وی ادامه داد: در چند سال اخیر به مرور زمان،  مراکز مختلفی توسط جهاد دانشگاهی تاسیس شده است، اما برای انتقال ایده ها به عرصه فعالیت اقتصادی هم چنان نیاز وجود داشت.

حیدری گفت: یکی از فعالیت های جدید جهاد دانشگاهی مرکز قم، همین مرکز نوآوری و شکوفایی است، که خوشبختانه مجوز های لازم آن اخذ شده است و امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

رئیس جهاد دانشگاهی استان قم اظهار کرد: مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی با کمک سایر نهاد ها هم چون پارک علم و فناوری، بنیاد نخبگان شکل گرفته است و برای به ثمر نشستن اهداف خود به همکاری این نهادها نیاز دارد.

وی ادامه داد: امیدواریم تا با مرکز نوآوری و شکوفایی بتوانیم توانمندی های نهفته و پنهان را در استان شناسایی کنیم و به مرحله ی اجرایی برسانیم.

کلید واژه ها: سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی دفتر قم مرکز نوآوری و شکوفایی (منش)


نظر شما :