مدیران دو نهاد علمی و فرهنگی تاکید کردند

افزایش همکاری‌های جهاددانشگاهی قم و پردیس فارابی دانشگاه تهران

۱۷ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۹ کد : ۱۸۶۹۴ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۷۰
مدیران دو نهاد علمی و فرهنگی و آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان قم و پردیس فارابی دانشگاه تهران بر توسعه فعالیت‌های مشترک تاکید کردند.
افزایش همکاری‌های جهاددانشگاهی قم و پردیس فارابی دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم دکتر محمد حیدری و علی حسینی، رئیس و معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان قم به همراه جمعی از مدیران این واحد سازمانی روز شنبه 17 خرداد ماه با حضور در پردیس فارابی دانشگاه تهران با رئیس و مسئولان این واحد دانشگاهی دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار دکتر محمدرضایی رئیس پردیس فارابی دانشگاه تهران، با تقدیر از نقش مهم جهاددانشگاهی در برگزاری سلسله نشست‌های "کرونا و زندگی مومنانه" گفت: پردیس فارابی دانشگاه تهران سه هدف مهم علمی و بین المللی را مد نظر قرارداده است که برگزاری این سلسله نشست ها و مشارکت با جهاددانشگاهی در همین راستا بوده است.

وی در ادامه بر لزوم توسعه فعالیت های فی مابین در سایر عرصه ها تاکید کرد.

دکتر حیدری نیز دراین مراسم با مثبت ارزیابی کردن برگزاری این نشست های موفق در فضای مجازی گفت: برگزاری این نشست ها در فضای مجازی با همکاری علمی و فرهنگی و رسانه ای جهاددانشگاهی نمونه موفقی از یک گام مشترک بهینه به سمت توسعه فعالیت های علمی کشور و استفاده از ظرفیت های بین دستگاهی است.

وی در ادامه با اشاره به ظرفیت های مختلف جهاددانشگاهی برای همکاری با پردیس فارابی دانشگاه تهران بیان کرد: جهاد دانشگاهی علی رغم همه فعالیت هایی که در سالهای اخیر داشته است هنوز خود را یک نهاد دانشگاهی می داند و محل اصلی فعالیت ما نیز در مراکز دانشگاهی استان است که امیدواریم با توسعه فعالیت ها بتوانیم اثربخشی بیشتری در این زمینه داشته باشیم.

در ادامه حجت‌الاسلام دکتر محمدی رئیس دانشکده الهیات پردیس نیز گفت: این نشست ها از موفقترین نشست های مجازی مستمری است که در کشور برگزار شده است و شاید نتوان نظیری برای آن از نظر وزن علمی و استمرار در برگزاری، به روز بودن مطالب و شکل برگزاری یافت.

وی در ادامه این تجربه موفق را قابل تعمیم و استمرار در حوزه های دیگر ذکر کرد.

علی حسینی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم نیز در سخنانی گفت: این نشست‌ها با همکاری فعالان فرهنگی جهاد دانشگاهی و خبرگزاری ایسنا و حوزه و... برگزار شده است و خوشبختانه زمینه های ترجمه و توسعه مطالب این نشست ها در فضاهای دیگر هم فراهم آمده است که امیدواریم باب مناسبی برای توسعه فعالیت های مشترک باشد.

گفتنی است در پایان دوطرف بر اجرای طرح های مشترک و فعالیت های بیشتر در فضاهای مختلف علمی و فرهنگی و آموزشی تاکید کردند.

کلید واژه ها: پردیس فارابی دانشگاه تهران


نظر شما :