برگزاری همایش علمی-فرهنگی چالش کرونا و زندگی مومنانه

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۹ کد : ۱۷۹۶۹ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۱۳۲
همایش علمی-فرهنگی چالش کرونا و زندگی مومنانه به همت دانشکده الهیات پردیس فارابی دانشگاه تهران با همکاری جهاد دانشگاهی واحد استان قم و رادیو معارف برگزار می شود.
برگزاری همایش علمی-فرهنگی چالش کرونا و زندگی مومنانه

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم این همایش درمحورهای تاثیر باور مومنانه بر امید به آینده، نقش و ابعاد سرمایه اجتماعی در بیماری‌های اپیدمیک، نقش مرگ باوری در کاهش اضطراب، تاثیر موعود باوری و منجی گرایی بر سلامت جامعه بحران زده، کارویژه‌های رسانه و شبکه‌های اجتماعی در هنگامه بیماری‌های مسری، حق بر سلامت در حقوق بنیادین و بیماری‌های مسری، ظرفیت‌های معنوی در فضای شیوع بیماری‌های مهلک، مسئولیت‌های اجتماعی در مواجه با بیماری‌های اپیدمیک، ریشه‌یابی و تحلیل بی‌اعتنایی به پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیری، مراقبه فردی و دیگر مدل‌های انگیزه بخشی برای التزام به قرنطینه خانگی، نقش و آثار آموزش‌های مجازی در هنگامه بیماری‌های اپیدمیک، چالش‌های اخلاقی کادر درمانی در مواجهه با بیماران کرونایی و کارویژه‌های نهاد روحانیت در فضای کرونایی برگزار می‌شود.

کلیه صاحب نظران حوزوی و دانشگاهی می توانند آثار خود را به براساس ساختار رایج مقالات علمی پژوهشی و در قالب فایل  word  به آدرس ایمیل sm.mmoqaddam@ut.ac.ir  ارسال نمایند.

مهلت ارسال مقالات تا 31 خردادماه خواهد بود و همایش نیز در نیمه دوم مهرماه99 در پردیس فارابی دانشگاه تهران برگزار می‌شود که به مقالات برتر هدایای ارزشمندی در روز برگزاری همایش تقدیم خواهد شد و همچنین دبیرخانه همایش پیگیر کسب مجوز ISC است.

نشانی دبیرخانه همایش: قم، جاده قدیم قم-تهران، پردیس فارابی دانشگاه تهران، دانشکده الهیات، شماره‌های تماس: 09126530658-02536166506

کلید واژه ها: کرونا ویروس کرونا و زندگی مومنانه


نظر شما :