پیام آیت‌الله هادوی تهرانی به دومین جشنواره ملی مهدویت

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۷:۴۹ کد : ۱۷۸۹۹ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۳۳
آیت‌الله هادوی تهرانی از اساتید حوزه در پیامی به دومین جشنواره ملی مهدویت بر لزوم جهانی شدن فرهنگ مهدویت تاکید کرد.
پیام آیت‌الله هادوی تهرانی به دومین جشنواره ملی مهدویت

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در پیام آیت‌الله هادوی تهرانی از اساتید حوزه به دومین جشنواره ملی مهدویت آمده است: باسمه تعالی . عزیز علی ان اری الخلق و لا تری و لا اسمع لک حسیسا  و لا نجوی (فرازی از دعای ندبه)

انتظار درختی تلخ است که میوه ای شیرین تر از عسل یعنی فرج دارد؛  منتظر دل نگران و آشفته خیال است که منتظر کی می آید و آیا او آمادگی کامل برای آمادنش دارد.
بی تردید  فرزند امام عسکری علیه السلام ، آن امام منتظر که صدقافله دل همره اوست، زمانی خواهد آمد که همگان آماده آمدنش باشند.
 و بی شک آنان که با قلم و قدم، شعر و داستان، هنر و فن و با زبان گویاشان دل ها را آماده آمدنش می کنند و در جان منتظران توان انتظار را تقویت می نمایند و زمینه های ظهور آن عزیزتر از جان را فراهم می کنند، پاداش و جایگاهی ویژه دارند. و از دعاهای خاص آن امام منتظر(عجل الله فرجه الشریف) برخوردارند.

در ادامه پیام می‌خوانیم: و آنها که در روزگار سخت غیبت، تخم تردید می کارند، مورد غضب آن بزرگوار و مشمول عذاب الهی خواهند بود.
 بله! باور به غیبت امری مشکل است و غیبت باوران جایگاه والایی دارند و هر که به هر شکل این عقیده را تقویت و ابعاد آن را شکوفا سازد،  از جایگاهی بس والاتر برخوردار خواهد بود.
آفرین  بر شما غیبت باوران تردید کُش  که پرچم انتظار همراه با همت را بر افراشته و با توان خود در این راه سخت قدم صدق نهاده اید!
  دعای خاص امام زمان عجل الله فرجه الشریف بدرقه همیشگی راهتان باد.

گفتنی است دومین جشنواره ملی مهدویت با حضور 2400 هنرمند سراسر کشور به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم برگزار شد.

کلید واژه ها: جشنواره ملی مهدویت


نظر شما :