ارائه تسهیلات به دانشجویان علمی کاربردی

۲۷ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۴:۴۶ کد : ۱۷۳۱۵ عمومی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۰۳
رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم و سرپرست شعب بانک تجارت در استان قم برای ارائه تسهیلات آموزشی به دانشجویان و فراگیران دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی توافق کردند.
ارائه تسهیلات به دانشجویان علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در این نشست که روز چهارشنبه 27 فروردین ماه برگزار شد روسای جهاد دانشگاهی و سرپرستی شعب بانک تجارت در استان قم به توافق رسیدند تسهیلات آموزشی برای چهار ترم دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی در آغاز تحصیل به دانشجویان ارائه شود تا دانشجویان در طول تحصیل با مشکلات چندین نوبت دریافت وام از صندوق رفاه دانشجویان مواجه نشوند.

با توجه به این که دانشجویان متقاضی استفاده از صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شرایط انتخاب بانک برای اخذ وام در اختیار دانشجو یا دانشگاه نیست، در هر ترم حداکثر نیمی از شهریه ترم خود را به عنوان تسهیلات دریافت می‌کنند و در آغاز هر ترم با مشکلات مختلفی مواجه می شوند در این نشست مقرر شد شرایطی فراهم شود تا دانشجویان بتوانند با استفاده از تسهیلات سامانه آسان پرداخت بانک تجارت در آغاز تحصیل خود امکان پرداخت آسان شهریه هر ترم را کسب نمایند.

در این نشست به همکاری آموزشی جهاد دانشگاهی و بانک تجارت در سال 98 نیز اشاره شد و شرایط ادامه همکاری های آموزشی بصورت آموزش الکترونیک و غیرحضوری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این نشست همچنین شرایط استفاده مشمولین طرح توانمند سازی زنان سرپرست خانوار و سایر دانش‌آموختگان سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌‎آموختگان جهاد دانشگاهی از تسهیلات بانک تجارت نیز بررسی شد.

گفتنی است طبق توافق گذشته جهاد دانشگاهی با بانک تجارت در استان قم شرایط پرداخت اقساطی هزینه عمل های جراحی درمان ناباروری از سال 1398 در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری رویا فراهم شده است و مراجعین این مرکز می‌توانند با استفاده از سامانه آسان پرداخت، هزینه های درمانی خود را بصورت اقساطی پرداخت نمایند.
 

کلید واژه ها: بانک تجارت آسان پرداخت مرکز درمان ناباروری علمی کاربردی نودانشجویان سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی دفتر قم طرح توانمند سازی زنان سرپرست خانوار


نظر شما :