زمینه های همکاری جهاد دانشگاهی و فن بازار استان در نشستی تخصصی بررسی شد

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۶ کد : ۳۰۷۸۶ اخبار دسته اول تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۶۵
مدیرعامل شرکت مهرادتک (کارگزار فن بازار استان قم) روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه با مدیر مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی واحد استان قم دیدار و گفتگو کرد.
زمینه های همکاری جهاد دانشگاهی و فن بازار استان در نشستی تخصصی بررسی شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم در ابتدای این نشست یاسر شریفی مدیر مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی واحد استان قم به معرفی فعالیت های جهاد دانشگاهی در استان قم پرداخت و گفت: تأمین فضای اشتراکی برای واحدها، تیم‌های فناور، هدایت شغلی و ارائه مشاوره‌های عمومی و تخصصی، برگزاری پیش رویداد و رویدادهای نوین کارآفرینانه جهت شناسایی و توانمندسازی افراد علاقمند و مستعد در زمینه فناوری و نوآوری، تیم سازی و طراحی محصول و نیز تجاری سازی ایده‌ها از خدمات این مرکز است و در این حوزه آمادگی همکاری و هم افزایی با شرکت کارگزار فن بازار در استان قم وجود دارد.

مدیرعامل شرکت مهرادتک (کارگزار فن بازار استان قم) نیز در این دیدار گفت: این شرکت در سال94 تأسیس شده و درحوزه نوآوری و انتقال فناوری و نیز به عنوان کارگزار فن بازار استان قم فعالیت دارد و در پارک علم و فناوری استان قم مستقر می باشد و در حوزه مشاوره و مالکیت فکری و اخذ مجوزات دانش بنیان و امکان سنجی پروژه ها و شناسایی نیازهای فناورانه فعالیت می کند.
مهدی مرادی ادامه داد: باتوجه به ظرفیت‌های مناسب جهاددانشگاهی قم بسیار علاقه مندیم که بتوانیم در فعالیتهای مشترک با مرکز نوآوری جهاددانشگاهی قم همکاری نماییم.

در پایان جلسه پس از بررسی ظرفیت ها و شیوه همکاری طرفین، برگزاری تورهای فناوری با رویکرد حل مسأله،  وبینارهای حوزه تجاری سازی و فروش، برگزاری مشترک پیش رویداد و رویدادهای تخصصی در فهرست برنامه های مشترک مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی و شرکت مهراد تک (کارگزار فن بازار استان قم) قرار گرفت.   

کلید واژه ها: مرکز نوآوری و شکوفایی (منش)


نظر شما :