صفحه مجازی مرکز فناوری اطلاعات راه‌اندازی شد

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۳ کد : ۱۱۵۳۵ آموزشی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۷۶
نویسنده خبر: علی شریعتی
مرکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی قم به منظور ارائه خدمات آموزشی و پروژه محور به مخاطبان این مرکز صفحه رسمی خود را در اینستاگرام راه‌اندازی کرد.
صفحه مجازی مرکز فناوری اطلاعات راه‌اندازی شد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، صفحه اینستاگرام مرکز فناوری اطلاعات این واحد، با هدف اطلاع‌رسانی دقیق و مناسب اخبار تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و رویدادهای مرتبط با فعالیت این مرکز راه‌اندازی شد.

 مخاطبان مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی  قم می‌ توانند برای دنبال کردن صفحه اینستاگرام این مرکز با جست‌وجوی عبارت jd_qom_it در اپلیکیشن اینستاگرام خود اقدام کنند.

حضور در شبکه ‌های اجتماعی فرصتی مناسب برای مراکز مختلف است تا از این فرصت برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبان خود استفاده کنند و با معرفی محصولات و خدمات خود به بخشی از نیاز مخاطبان پاسخ دهند و مرکز فناوری اطلاعات جهاددانشگاهی قم پس از حضور فعال در اپلیکیشن های ارتباط جمعی در چند سال گذشته در اینستاگرام نیز حضور پررنگی خواهد داشت.

ارائه خدماتی همچون مشاوره آموزشی و خدماتی، اطلاع رسانی، پاسخگویی به مخاطبان، نظرسنجی، دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات و همچنین ارائه آموزش های الکترونیکی به صورت آنلاین و آفلاین از برنامه های این مرکز در صفحه اینستاگرام خواهد بود.

 

 


تصویر زیر را در اینستاگرام اسکن کنید:

 

کلید واژه ها: فناوری اطلاعات و ارتباطاتمرکز آموزش های تخصصی فناوری اطلاعات


نظر شما :