دیدار معاونین فرهنگی جهاد دانشگاهی قم و پردیس فارابی دانشگاه تهران

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۲۱ کد : ۱۱۲۵۶ فرهنگی اخبار دسته اول
تعداد بازدید:۲۵۷
نویسنده خبر: علی شریعتی
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان قم روز سه شنبه ۱۲ شهریور ماه با معاون دانشجویی فرهنگی و مدیر فرهنگی پردیس فارابی دانشگاه تهران دیدار و گفتگو کرد. 
دیدار معاونین فرهنگی جهاد دانشگاهی قم و پردیس فارابی دانشگاه تهران

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، در ابتدای این دیدار علی حسینی با تشریح فعالیت‌ها و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی، عنوان کرد: جهاد دانشگاهی با استفاده از نیروهای فعال و خلاق، پتانسیل بالایی برای انجام اقدامات فرهنگی، آموزشی و پژوهشی دارد و تا کنون دستاوردهای خوبی را در این زمینه‌ها کسب کرده است.

وی ادامه داد: حضور جهاد دانشگاهی در پردیس فارابی دانشگاه تهران، برای برداشتن بار از دوش دانشگاه و ایجاد هم افزایی با این دانشگاه است، و در این مسیر از موازی کاری با دانشگاه پرهیز خواهیم کرد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی واحد استان قم گفت: راه‌اندازی مرکز تخصصی کنترل و کاهش آسیب‌ها اجتماعی را در سال گذشته و  برگزاری چندین همایش و جشنواره ملی در حوزه‌های مختلف فرهنگی از اقدامات جهاد دانشگاهی واحد استان قم در سال گذشته بوده است.

حسینی به برنامه های مرسوم جهاد دانشگاهی در دانشگاه های استان اشاره کرد و گفت: جهاد در حوزه کار آفرینی کارگاه های خلاقیت و اصول و فنون مذاکره نیز برگزار می‌کند؛ وجود میز ایده امکانات ویژه جهاد دانشگاهی این امکان را برای دانشجویان ایجاد می‌کند تا ایده های خود را رشد دهند.

ریحانه زارعی مدیر شعبه جهاد دانشگاهی در پردیس فارابی دانشگاه تهران نیز در ادامه این نشست به شرح فعالیت های این شهبه در سال 1397 پرداخت و از آمادگی خوب شعبه جهاددانشگاهی برای همکاری هرچه بیشتر در سال 1398 خبر داد و به تشریح برنامه های این سال پرداخت.

دکتر منتظری، معاون دانشجویی فرهنگی پردیس فارابی دانشگاه تهران نیز در ادامه این دیدار از حضور جهاد دانشگاهی در پردیس فارابی ابراز خرسندی کرد و گفت: جهاد دانشگاهی در سال قبل سابقه خوبی را از خود به جای گذاشته است و در سال تحصیلی جدید هم انتظار این است که با قدرت هر چه بیشتر در صحنه حاضر باشد.

وی متذکر شد: پردیس فارابی دانشگاه تهران از برنامه های جهاد دانشگاهی بطور کامل حمایت خواهد کرد.

کلید واژه ها: دیدار


نظر شما :