معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی قم:

گسترش مدل جهاددانشگاهی راه حل توسعه کشور است

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۴۷۳ عمومی اخبار دسته اول
معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی واحد استان قم گسترش مدل فعالیتی جهاددانشگاهی را از مهمترین راه‌های پیشبرد اهداف کلان نظام اسلامی در عرصه‎های مختلف دانست.
گسترش مدل جهاددانشگاهی راه حل توسعه کشور است

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم مهندس امیر حسین استقلال گفت: جهاددانشگاهی یک نهاد عمومی غیر دولتی است که با درآمد اختصاصی خود اداره می‎شود.

وی افزود: از این‎رو فعالیت‌های این نهاد به دلیل طی فرایندهای علمی و پژوهشی کاربردی و مورد نیاز جامعه دارای بهره‌وری بسیار بالایی هستند که اگر دیگر ادارات و سازمان‌ها نیز به این شکل اداره می‌شدند شاهد تحول بنیادین در ساختار اداری دستگاه‌های اجرایی کشور بودیم.

معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی واحد استان قم اظهارکرد: دانش بنیان بودن فعالیت ها و خدمات جهاددانشگاهی در فعالیت‌های پشتیبانی این نهاد نیز تسری دارد؛ این معاونت توانسته بستر مناسبی برای فعالیت های حوزه‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی جهاددانشگاهی فراهم سازد.

وی افزود: جهاددانشگاهی به عنوان مولود و نتیجه انقلاب اسلامی در حوزه‌های دانشگاهی و پژوهشی از افتخارات نظام اسلامی و هر ایرانی است که این افتخارات در پرتو خودباوری و فداکاری جوانان تحصیل کرده و پرتلاش ایران اسلامی حاصل شده است.

استقلال تصریح کرد: خدمت به این جوانان و حضور جهاددانشگاهی از افتخار بزرگ و نقطه عطف زندگی بنده است و خداوند بزرگ را به خاطر این توفیق بسیار شاکر هستم.

وی گفت: با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی امروز کشور، یقینا راه حل برون رفت از تنگناهای موجود، تبعیت و گسترش مدل جهاددانشگاهی در بدنه دستگاه های اجرایی کشور است و این نهاد نیز به نوبه خود به عنوان یک سازمان دانش محور و بالغ و با توجه به برخورداری از ارزشمندترین نیروهای انسانی کشور، می تواند حلال بسیاری از مشکلات و کمبودها و نیازهای کشور باشند.

معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی واحد استان قم اظهارکرد: مدیر و جهاددگران جهاددانشگاهی امید دارند که بتوانند پاسخگوی شایسته اعتماد مردم شریف قم به این نهاد باشند.


۱ رای

نظر شما :